Megatron PVP Duyurular
Cevapla
Joseff
Script
Mesajlar: 15
Kayıt: Sal Haz 23, 2020 10:11 pm

Megatron PVP Yeni Dönem Yeni Dünya.

Mesaj gönderen Joseff »

Megatron PVP Yeni Dönem Yeni Dünya.
Megatron PVP Sunucumuz için yaklaşık 3 haftadır yeni dönem yeni dünya olarak çıktığımız bu yolda sistemler güncellemelerle
yepyeni bir dönem yaratıyoruz.
Bu Yeni Güncellemelerle siz değerli oyuncularımızla birlikte yepyeni bir dönem yaratacağız yepyeni bir dünya yaratacağız.

Sunucuda Köklü bir değişikler yapıyoruz,
Yeni devirde komple kapalı ölümsüz bir dünya yaratıyoruz Megatron PVP Olarak Yaptığımız güncellemeleri siz değerli oyuncularımızla
paylaşıyoruz

* Yapılan Köklü Değişiklikler
- Sunucumuzun tüm static ve mapları güncellenmiştir
- Tüm dünyaya, karakterlere ve eşyalara restart atıldı. Eski kullanıcı adınız ile devam edebilirsiniz, yeni hesap açmanıza gerek yoktur.
- Sunucunun tüm world'ünde ölüm kapatılmıştır ölen oyuncu otomatik olarak safeye gidecektir.
- Oyun içi 8x Skill Seçme Ayarlanmıştır Oyun 8x Düzene Geçilmiştir.
- Oyun içi 225 Stat seçme ayarlanmıştır.
- Oyuniçi görseli değiştirilmiştir.
- runebook kaldırılmıştır.
- Sunucuda öldürdüğünüz veya binekle öldürdüğünüz oyunculardan puan ve mark of taş kazanma eklenmiştir. Günlük Haftalık Sistemi eklenmiştir günlük ve haftalık kazananı olan tüm kişiler ödüllendirilmektedir.
- Sunucuda Tüm oyuniçi (fix) magery (büyü) weapon (silah)'lara düzeltme getirilmiştir.
- Horse ve llama hariç tüm binek satışları kaldırılmıştır.
- Rütbe sistemi eklenmiştir Rütbe sisteminde 11 karakter vardır oyuncu kesiminiz (kill) ve ölüme (death) göre honor puanla rütbe atlayabilirsiniz Sunucumuzdaki en yüksek rütbeliler sitemizde ve oyunda top10 listesi yapılmıştır.
- Oyun içi silah upgrade sistemi eklendi oyuna ilk girdiğinizde +0 silahlarla başlayacaksınız ve Sunucumuzda değerli silahları sadece
upgrade ederek elde edebilirsiniz.
- Moonglow Spawn Sistemi Aktif Edilmiştir 6 saatte 1 kere moonglow bölgesinde spawnlar oluşacaktır.
- Oyun içindeki paraya önem verilmiştir. oyun içerisinde para değerli kılınmıştır.
- Hazine sistemi güncellenmiştir hazine sistemine itemler droplar düzenlenmiştir buna göre hazineden %53 çıkabilme ihtimalli str deed %26 dex deed eklenmiştir hazineler genelde bilet alanlarında olmaktadır tüm hazine yerlerine moongate eklenmiştir.
- Npc Bow kaldırılmıştır.
- Arena dungeon sistemi eklenmiştir bu sayede en az 3 kişiyle birlikte party kurarak arenaya girebilir ve sunucuda bulunan 3d silahları ve en az 2 str en fazla 4 str deed en az 1 en fazla 3 dex deed çıkacak şekliyle ayarlanmıştır.
- Kredi Sistemi Güncellenmiştir Oyun İçerisinde Safe ve diğer önemsiz bölgelerde +2 kredi action alanında +3 etkinliklerde +4 kredi olarak ayarlanmıştır.
- Party Sistemi Partyide olduğunuz oyuncularla birlikte kill ve Megatron point kazanabilirsiniz bu sayede
rütbeleriniz daha çok ilerliyebilmektedir.
- Aile kurmak için belge alabileceğin tek yer kredi puan taşıdır başka biryerde aile belgesi satılmamaktadır.
- Kale Fethi sistemi eklenmiştir Kale fethi ile en az 4 guild oyuncusuyla birlikte kale fethini gerçekleştirebilirsiniz Kale fethini gerçekleştiren guilde oyun içerisinde tüm aktif kullanıcılara ekstra +1 kredi puanı, hazinede %50 drop şansı, oyun içerisinde öldürdüğünüz oyuncudan ekstra honor kazanma şansı elde edebilirsiniz. yani kaleyi fetih eden guild oyun içerisinde avantaj sahibi olacaktır Kale fethi hergün saat 21.00'da kapılarını tüm oyunculara ve tüm guildlere açmaktadır.
- Kumbara kaldırılmıştır oyun içerisinde check elde etmek için check vendoru eklenmiştir check vendorunda sadece 250k,500k,1m lik checkler satıştadır.
-Duello sistemi ve alanı aktif hale getirilmiştir lootlu duello savaşı kaldırılmıştır duello puan sistemi aktiftir duello puan menüsünde şöhret sahibi olabilirsiniz.
-Günlük action alanı değiştirilmesi hergün saat 04.00'da action alanı güncellenmektedir buna göre action alanları (serpent's hold,cove,delucia,occlo) olarak ayarlanmıştır.
-Mark of taş sistemi devrede günün action alanında öldürdüğünüz oyuncudan mark of taş kazanabilirsiniz bu sayede sunucuda bulunan tüm özel eşyalara sahip olabilirsiniz
-mage,warlock,warrior maskeleri eklenmiştir mark of taş stoneden elde edebileceğiniz maskeler sayesinde öldürdüğünüz oyuncudan +1 ekstra kill kazanırsınız.
-Etkinlik puan sistemi, sunucumuzda yapılan tüm etkinliklerde etkinlik puan verilmektedir safe alanda bulunan etkinlik puan taşı ile çok özel eşyalara sahip olabilirsiniz yapılan etkinliklerde verilen puanlar kısaca (gmtopuk 10 puan) (explosion 10 puan) (bomberman 15 puan) (at koşusu 20 puan) (deathmach 25 puan) (ctf kişi başı 30 puan) (1vs1 oto pvp 70 puan) (quest 15 puan)
-Barbut Sistemi !Kredi puanı karşılığında hergün saat 23.00 / 00.00 arasında oynanabilecek olan barbut zarıyla
oyuncularla karşılaşabilir kredi puanı kazanabilirsiniz.Günlük Yapılan Tüm Güncellemer ve sistemler buraya eklenecektir şuanda bu sistemler ve güncellemelerle hazırlıklarımız devam etmektedir.

Cevapla